Sala Rosyjska

Największa z naszych sal, o łącznej powierzchni 65m², zapewnia komfortowe warunki podczas organizowanych konferencji, czy spotkań biznesowych.

Sala Pruska

Sala „uszyta na miarę”,  o powierzchni 20m², przeznaczona jest dla grup 20-osobowych w układzie kinowym.

Sala Austriacka

Kameralna sala o powierzchni 15m² została przystosowana do organizowania rozmów rekrutacyjnych oraz małych spotkań biznesowych.

Sala Cesarska

Wyposażona w ekran i rzutnik oraz wysokiej klasy sprzęt audio sala bankietowa, może zmienić się w salę konferencyjna mogącą pomieścić do 100 os.

Sala Wiedeńska

Elegancka sala konferencyjno bankietowa o powierzchni ok. 150m2. Usytuowana jest w na parterze części hotelowej. Powierzchnia idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowo-handlowych, konferencji z powierzchnią wystawienniczą, szkoleń i bankietów. Wyróżnikiem Sali jest możliwość wyjścia bezpośrednio na miasto oraz osobne zaplecze umożliwiające obsługę bankietów na najwyższym poziomie. Sala Wiedeńska wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz mobilną scenę.

Pojemność sali w zależności od ustawienia Sala Wiedeńska
Ustawienie kinowe 150 os.
Ustawienie szkolne 80 os.
Ustawienie w podkowę 65 os.
Ustawienie warsztatowe 70 os.

Ustawienie bankietowe

80 os.
Ustawienie koktajlowe 150 os.
Galeria
Hotel Centrum Sosnowiec - Sala Wiedeńska
Hotel Centrum Sosnowiec - Sala Wiedeńska
Hotel Centrum Sosnowiec - Sala Wiedeńska

Dominika, Wielka Brytania

Hotel w rewelacyjnej lokalizacji. Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry materac i czysta pościel. Rewelacyjne śniadania, świeże produkty i piękny wystrój restauracji. Gorąco polecam.

Ewa, Polska

Świetne łózko, wygodny pokój, przestronna łazienka, czystość; wyśmienite śniadania, bardo uprzejmy personel, domowa atmosfera, designe w hotelu nawiązujące do lat międzywojennych.

Asterix66, Wielka Brytania

Jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie. To nie był mój pierwszy pobyt tutaj i napewno nie ostatni. Zawsze wybieram ten hotel. Polecam go wszystkim.

Bartosz, Polska

Hotel przewyższył moje oczekiwania. Pobyt krótki ale miły. Personel pomocny, pokój czysty, komfortowy, wygodne łóżko, pachnąca pościel. Doskonała lokalizacja przy deptaku, parking strzeżony w pobliżu.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17