Pub Warszawski

Wieczorami zapraszamy Gości do Pubu Warszawskiego, znajdującego się w podziemiach Hotelu, gdzie atmosfera dwudziestolecia międzywojennego przenika się z unikalną gamą szlachetnych trunków.  O fantastyczną atmosferę zadbają profesjonalni barmani, którzy stawią czoła bardzo wymagającym gustom.

W ofercie Pubu Warszawskiego znajdują się alkohole nisko i wysokoprocentowe, piwa rzemieślnicze i regionalne, Nalewki Zagłębiowskie o niepowtarzalnych smakach - produkowane wyłącznie dla naszego Hotelu, drinki fantazyjne jak również chapsy, czyli przekąski pubowe - m. in. burgery z 100% wołowiny oraz pikantne gofry.

Pub Warszawski jest miejscem, gdzie można poluzować krawat po ciężkim dniu pracy, rozmowy przenieść na tematy mniej oficjalne i relaksowa się nad szklaneczką ulubionego trunku.

W skład oferty Pubu Warszawskiego wchodzą:

  • usługi związane z funkcjonowaniem pubu
  • usługi gastronomiczne
  • usługi drink - barowe
  • organizacja dancingów
  • organizacja imprez okolicznościowych
  • możliwości realizowania nietypowych zamówień związanych z istnieniem pubu (np. organizowanie urodzin, organizacja wieczoru irlandzkiego)
  • spotkania kultury irlandzkiej: wieczory poezji celtyckiej, wystąpienia grup tanecznych i wokalnych (głównie jigi, reele i hornpipes), wieczory pieśni chóralnych (Sean-nōs) przy akompaniamencie skrzypiec, akordeonu i bębna
  • stworzenie miejsca spotkań turystów - melomanów kultury irlandzkiej.

Menu

Rezerwacja

Napisz lub Zadzwoń

Galeria
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski

Adam Liduk

Byliśmy z żoną niejako "z marszu" ponieważ inne restauracje były nieczynne. Pierwsze wrażenie po zejściu na dół, było niesamowite. Pięknie zagospodarowane wnętrza. Wszystko ze smakiem i gustowne. Jedzenie wyśmienite, a kelnerzy szarmanccy i nienachalni. Poczułem się trochę jak na planie filmu "Zaklęte rewiry". Pierwsza klasa. Na pewno wrócimy.

Moneaa

Bardzo stylowe i klimatyczne miejsce na romantyczną kolację we dwoje lub obiad w gronie rodziny czy przyjaciół. Smaczne i wyszukane dania plus miła obsługa. Ciekawa aranżacja wnętrza. Polecam.

Agnieszka S

Fajny, bardzo ciekawie urządzone miejsce w Sosnowcu. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie bardzo smaczne, co do cen każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Najlepsze dla mnie są desery lodowe, które są robione na miejscu.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17