Sala Konferencyjna

Największa z naszych sal, o łącznej powierzchni 70m², zapewnia komfortowe warunki podczas organizowanych konferencji, czy spotkań biznesowych.

Sala Pruska

Sala „uszyta na miarę”,  o powierzchni 30m², przeznaczona jest dla grup 20-osobowych w układzie kinowym.

Sala Austriacka

Kameralna sala o powierzchni 20m² została przystosowana do organizowania rozmów rekrutacyjnych oraz małych spotkań biznesowych.

Sala Cesarska

Wyposażona w ekran i rzutnik oraz wysokiej klasy sprzęt audio sala bankietowa, może zmienić się w salę konferencyjna mogącą pomieścić do 150 os.

Sala Cesarska

Przestronna sala o powierzchni ok. 120m2 usytuowana jest w podziemiach 130-letniej kamienicy HOTELU CENTRUM SOSNOWIEC.

Jej klasyczne wnętrze idealnie nadaje się na organizację konferencji, spotkań, czy bankietów firmowych. Atutem Sali Cesarskiej są Arkady; odrębna, elegancka przestrzeń na rozmowy biznesowe, czy odpoczynek w trakcie przyjęcia. Sala posiada także dodatkowy węzeł sanitarny dedykowany tylko Sali Cesarskiej. Przestrzeń wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz mobilną scenę.

 

Pojemność sali w zależności od ustawienia

Sala Cesarska

Ustawienie kinowe

150 os.

Ustawienie szkolne

60 os.

Ustawienie w podkowę

50 os.

Ustawienie warsztatowe

50 os.

Ustawienie bankietowe 50 os.
Ustawienie koktajlowe 100 os.
Galeria
Sala Wiedeńska

Dominika, Wielka Brytania

Hotel w rewelacyjnej lokalizacji. Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry materac i czysta pościel. Rewelacyjne śniadania, świeże produkty i piękny wystrój restauracji. Gorąco polecam.

Ewa, Polska

Świetne łózko, wygodny pokój, przestronna łazienka, czystość; wyśmienite śniadania, bardo uprzejmy personel, domowa atmosfera, designe w hotelu nawiązujące do lat międzywojennych.

Asterix66, Wielka Brytania

Jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie. To nie był mój pierwszy pobyt tutaj i napewno nie ostatni. Zawsze wybieram ten hotel. Polecam go wszystkim.

Bartosz, Polska

Hotel przewyższył moje oczekiwania. Pobyt krótki ale miły. Personel pomocny, pokój czysty, komfortowy, wygodne łóżko, pachnąca pościel. Doskonała lokalizacja przy deptaku, parking strzeżony w pobliżu.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17